BOSCH Bougie Super plus Gewindebolzen M4 Super plus

Origineel BOSCH Bougie Sleutelwijdte: 16 fabrikant

Bougie

Art. Nr.: 0 242 235 668

Geschikt voor uw auto?

Op Kenteken

  • 2 Jaar garantie

  • 14 dagen voor terugbetaling

-35%
(6,00 €) 3,94 €
Bespaar: 35%
incl. 21% BTW, Verzendkosten
- +

Op voorraad

Dit artikel is aan uw winkelmand toegevoegd.
  • Artikelnummer producent: 0 242 235 668
  • Producent: BOSCH
  • EAN nummer: 3165143134382
  • Sleutelwijdte: 16
  • Buitendraad [mm]: 14
  • Schroefdraad lengte [mm]: 19
  • Vonklengte [mm]: 3
  • Spoed [mm]: 1,25
  • Elektrodenafstand (mm): 0,9
  • Aansluittechniek: Gewindebolzen M4
  • Draaimoment [Nm]: 28
  • Aantal polen: 2
  • Aandraai hoek [graden]: 90
  • BOSCH: Bougie
  • Productnr.: 0 242 235 668
  • Adviesprijs: 6,00 €
Sneller verzending BOSCH Bougie Gewindebolzen M4 (Voor artikelnr. 0 242 235 668)
Vergelijkbaar met OE-nummers (alleen bedoeld voor vergelijkingsdoeleinden)
AUDI — OE 101000033AA
AUDI — OE 101000033AF
AUDI — OE 101000041AC
AUDI — OE 101000051AA
BAIC — OE BOC1093002056
BMW — OE 12121344520
BMW — OE 12121422087
BMW — OE 12121704399
BMW — OE 12121747061
BMW — OE 12121748002
BMW — OE 12124353679
BMW — OE 12129063428
BMW — OE 12129064619
CHERY — OE 05033220AA
CITROËN | PEUGEOT — OE 59622J
CITROËN | PEUGEOT — OE 59622K
CITROËN | PEUGEOT — OE 5962R3
CITROËN | PEUGEOT — OE 96265754
CITROËN/PEUGEOT — OE 9614738680
DACIA | RENAULT — OE 7700115827
DACIA | RENAULT — OE 7700500168
DAIHATSU — OE 9004851133000
DAIHATSU — OE 9004851137
DAIHATSU — OE 9004851137000
DAIHATSU — OE 9004851155000
DAIHATSU — OE 9004851160000
DAIHATSU — OE 9091901202000
FIAT | LANCIA — OE 46463801
FIAT | LANCIA — OE 46472021
FIAT — OE 464720211
FIAT — OE 5894588
FIAT — OE 9626575480
GMC | HOLDEN — OE 96307729
LEXUS — OE 9091901198
OPEL — OE 1214003
OPEL — OE 32017067
OPEL — OE 90357729
OPEL — OE 90442650
PORSCHE — OE 99917019990
RENAULT — OE 7700109403
RENAULT — OE 7700500252
Klantenbeoordelingen
Klantenrecensies
5 /5.00
Klanten die "Bougie 0 242 235 668" gekocht hebben, kochten ook:
  • Accu / Batterij
    Accu / Batterij BOSCH Art. Nr.: 0 092 M4F 270, 35,50 €, Korting: 27% Ervaring
    BOSCH | 0 092 M4F 270
    35,50 € -27% Adviesprijs: 48,00 € Bespaar: 27%
  • Bobine
    Bobine STARK Art. Nr.: SKCO-0070091, 8,58 €, Korting: 29% Kwaliteit
    STARK | SKCO-0070091
    8,58 € -29% Adviesprijs: 12,00 € Bespaar: 29%
  • Motorolie
    Motorolie K2 Art. Nr.: O14D0001, 5,19 €, Korting: 26% vervangen
    K2 | O14D0001
    5,19 € -26% Adviesprijs: 7,00 € (5,19 € per 1 liter) Bespaar: 26%
  • Anti-vries / koelvloei...
    Anti-vries / koelvloeistof, ruitenreinigingssysteem VAICO Art. Nr.: V60-0123, 4,39 €, Korting: 27% Prijzen
    VAICO | V60-0123
    4,39 € -27% Adviesprijs: 6,00 € (4,39 € per 1 liter) Bespaar: 27%
  • Onderdelen, onderhouds...
    Onderdelen, onderhoudsbeurt VAICO Art. Nr.: V10-3153, 16,56 €, Korting: 43% Reparatie
    VAICO | V10-3153
    16,56 € -43% Adviesprijs: 28,96 € Bespaar: 43%
  • Anti-vries / koelvloei...
    Anti-vries / koelvloeistof, ruitenreinigingssysteem SHELL Art. Nr.: AS206, 5,75 €, Korting: 29% vervangen
    SHELL | AS206
    5,75 € -29% Adviesprijs: 8,00 € (2,88 € per 1 liter) Bespaar: 29%
  • Motorolie
    Motorolie ORLEN Art. Nr.: QFS411B10, 6,33 €, Korting: 30% Defect? Wat nu?
    ORLEN | QFS411B10
    6,33 € -30% Adviesprijs: 9,00 € (6,33 € per 1 liter) Bespaar: 30%
  • Motorolie
    Motorolie VATOIL Art. Nr.: 50158, 7,08 €, Korting: 30% Klantenbeoordelingen
    VATOIL | 50158
    7,08 € -30% Adviesprijs: 10,00 € (7,08 € per 1 liter) Bespaar: 30%
  • Motorolie
    Motorolie CHAMPION LUBRICANTS Art. Nr.: 8200410, 7,06 €, Korting: 30% Origineel
    CHAMPION LUBRICANTS | ...
    7,06 € -30% Adviesprijs: 10,00 € (7,06 € per 1 liter) Bespaar: 30%
  • Motorolie
    Motorolie SHELL Art. Nr.: 550039790, 7,76 €, Korting: 30% Origineel onderdeel
    SHELL | 550039790
    7,76 € -30% Adviesprijs: 11,00 € (7,76 € per 1 liter) Bespaar: 30%
We raden u ook deze producten aan:
BOSCH Bougie Gewindebolzen M4 Super plus 0 242 235 668 geschikt voor uw auto voor een uitstekende prijs