BOSCH Bougie Super plus Super plus

Origineel BOSCH Bougie Sleutelwijdte: 16 fabrikant

Bougie

Art. Nr.: 0 242 240 593

Geschikt voor uw auto?

Op Kenteken

  • 2 Jaar garantie

  • 14 dagen voor terugbetaling

-40%
(5,00 €) 3,05 €
Bespaar: 40%
incl. 21% BTW, Verzendkosten
- +

Op voorraad

Dit artikel is aan uw winkelmand toegevoegd.
  • Artikelnummer producent: 0 242 240 593
  • Producent: BOSCH
  • EAN nummer: 3165143134443
  • Sleutelwijdte: 16
  • Buitendraad [mm]: 14
  • Schroefdraad lengte [mm]: 19
  • Vonklengte [mm]: 3
  • Spoed [mm]: 1,25
  • Elektrodenafstand (mm): 0,8
  • Draaimoment [Nm]: 28
  • Aantal polen: 1
  • Aandraai hoek [graden]: 90
  • BOSCH: Bougie
  • Productnr.: 0 242 240 593
  • Adviesprijs: 5,00 €
Sneller verzending BOSCH Bougie Brandstoftype: CNG/LPG (Voor artikelnr. 0 242 240 593)
Vergelijkbaar met OE-nummers (alleen bedoeld voor vergelijkingsdoeleinden)
AUDI — OE 101000004AA
AUDI — OE 101000017AA
CITROËN — OE 596004
CITROËN — OE 59625N
CITROËN — OE 59626G
CITROËN — OE 5962A2
CITROËN — OE 5962A9
CITROËN — OE 5962C4
CITROËN — OE 5962C5
CITROËN — OE 5962C9
CITROËN — OE 5962G2
CITROËN — OE 5962G4
CITROËN — OE 5962K1
CITROËN — OE 5962K6
CITROËN — OE 5962N0
CITROËN — OE 5962R0
CITROËN — OE 5962R4
CITROËN — OE 5962X2
CITROËN — OE 5962X9
CITROËN — OE 91509266
CITROËN — OE 96009087
CITROËN — OE 96024607
CITROËN — OE 9607016480
CITROËN — OE 96115813
CITROËN — OE 97537377
CITROËN — OE CF10
CITROËN — OE MDF000006C
CITROËN — OE MKP00096
FIAT — OE 5894586
FIAT | LANCIA — OE 71711807
FIAT | LANCIA — OE 7565853
FIAT | LANCIA — OE 7698212
FIAT — OE 77603384
FIAT — OE 7GYSSR
FIAT — OE 9602460780
FORD — OE 5099295
FORD — OE 5099832
FORD — OE 5099948
FORD — OE 6080256
FORD — OE 800F12405BA
FORD — OE 81OF12405AAA
FORD — OE 81SF12405BA
FORD — OE 85SF12405DA
FORD — OE 88SF12405BB
FORD — OE 890F12405AA
GMC — OE 55564215
GMC — OE GM80
Klantenbeoordelingen
Klantenrecensies
5 /5.00
Klanten die "Bougie 0 242 240 593" gekocht hebben, kochten ook:
  • Anti-vries / koelvloei...
    Anti-vries / koelvloeistof, ruitenreinigingssysteem SONAX Art. Nr.: 03321000, 1,92 €, Korting: 36% Ervaring
    SONAX | 03321000
    1,92 € -36% Adviesprijs: 3,00 € (7,68 € per 1 liter) Bespaar: 36%
  • Accu / Batterij
    Accu / Batterij BOSCH Art. Nr.: 0 092 M4F 270, 33,23 €, Korting: 27% Kwaliteit
    BOSCH | 0 092 M4F 270
    33,23 € -27% Adviesprijs: 45,00 € Bespaar: 27%
  • Bobine
    Bobine VALEO Art. Nr.: 245170, 5,34 €, Korting: 34% vervangen
    VALEO | 245170
    5,34 € -34% Adviesprijs: 8,00 € Bespaar: 34%
  • Motorolie
    Motorolie K2 Art. Nr.: O14D0001, 5,19 €, Korting: 26% Prijzen
    K2 | O14D0001
    5,19 € -26% Adviesprijs: 7,00 € (5,19 € per 1 liter) Bespaar: 26%
  • Onderdelen, onderhouds...
    Onderdelen, onderhoudsbeurt VAICO Art. Nr.: V10-3153, 16,56 €, Korting: 43% Reparatie
    VAICO | V10-3153
    16,56 € -43% Adviesprijs: 28,96 € Bespaar: 43%
  • Anti-vries / koelvloei...
    Anti-vries / koelvloeistof, ruitenreinigingssysteem VAICO Art. Nr.: V60-0123, 4,39 €, Korting: 27% vervangen
    VAICO | V60-0123
    4,39 € -27% Adviesprijs: 6,00 € (4,39 € per 1 liter) Bespaar: 27%
  • Anti-vries / koelvloei...
    Anti-vries / koelvloeistof, ruitenreinigingssysteem SHELL Art. Nr.: AS206, 5,75 €, Korting: 29% Defect? Wat nu?
    SHELL | AS206
    5,75 € -29% Adviesprijs: 8,00 € (2,88 € per 1 liter) Bespaar: 29%
  • Motorolie
    Motorolie ORLEN Art. Nr.: QFS411B10, 6,33 €, Korting: 30% Klantenbeoordelingen
    ORLEN | QFS411B10
    6,33 € -30% Adviesprijs: 9,00 € (6,33 € per 1 liter) Bespaar: 30%
  • Motorolie
    Motorolie VATOIL Art. Nr.: 50158, 7,08 €, Korting: 30% Origineel
    VATOIL | 50158
    7,08 € -30% Adviesprijs: 10,00 € (7,08 € per 1 liter) Bespaar: 30%
We raden u ook deze producten aan:
BOSCH Bougie Brandstoftype: CNG/LPG Super plus 0 242 240 593 geschikt voor uw auto voor een uitstekende prijs