BOSCH Oliefilter Filter insert

Origineel BOSCH Oliefilter Filter type: Filter insert fabrikant

Oliefilter

Art. Nr.: 1 457 429 238

Geschikt voor uw auto?

Op Kenteken

  • 2 Jaar garantie

  • 14 dagen voor terugbetaling

-29%
(15,00 €) 10,78 €
Bespaar: 29%
incl. 21% BTW, Verzendkosten
- +

Op voorraad

Dit artikel is aan uw winkelmand toegevoegd.
  • Artikelnummer producent: 1 457 429 238
  • Producent: BOSCH
  • EAN nummer: 3165143543887
  • Filter type: Filter insert
  • Hoogte (mm): 99
  • Hoogte 1 (mm): 82
  • Diameter (mm): 71,88
  • Diameter 2 (mm): 71880
  • BOSCH: Oliefilter
  • Productnr.: 1 457 429 238
  • Adviesprijs: 15,00 €
Sneller verzending BOSCH Oliefilter Filter insert (Voor artikelnr. 1 457 429 238)
Vergelijkbaar met OE-nummers (alleen bedoeld voor vergelijkingsdoeleinden)
AMC — OE MO537
BMW | MINI — OE 11427805978
CITROËN | PEUGEOT — OE 1109AY
CITROËN — OE 1109T3
CITROËN — OE 1109Y2
CITROËN — OE 1109Z6
CITROËN/PEUGEOT — OE 9641837780
CITROËN/PEUGEOT — OE 9656432180
FIAT — OE 9467565780
FORD — OE 1147685
FORD — OE 1254385
FORD — OE 1359941
FORD — OE 1530536
FORD — OE 2S6Q6714AA
FORD — OE 2S6Q6714AB
MAZDA — OE Y40114302
MAZDA — OE Y401143029A
MAZDA — OE Y40114302A
MAZDA — OE Y60114302
MITSUBISHI — OE MN982521
PEUGEOT — OE 1109S5
PEUGEOT — OE 1109Y1
PEUGEOT — OE 1109Z5
SUZUKI — OE 1651073J00
SUZUKI — OE 1651073J00000
SUZUKI — OE 1651073J01
SUZUKI — OE 1651073J02
SUZUKI — OE 1651073J02000
TOYOTA — OE SU00100871
VOLVO — OE 30735878
VOLVO — OE 30750247
Klantenbeoordelingen
Klantenrecensies
5 /5.00
Klanten die "Oliefilter 1 457 429 238" gekocht hebben, kochten ook:
  • Luchtfilter
    Luchtfilter MAHLE ORIGINAL Art. Nr.: LX 152, 1,76 €, Korting: 42% Ervaring
    MAHLE ORIGINAL | LX 152
    1,76 € -42% Adviesprijs: 3,00 € Bespaar: 42%
  • Afdichtring, olieaftap...
    Afdichtring, olieaftapschroef TOPRAN Art. Nr.: 110 600, 0,45 €, Korting: 56% Kwaliteit
    TOPRAN | 110 600
    0,45 € -56% Adviesprijs: 1,00 € Bespaar: 56%
  • Interieurfilter
    Interieurfilter CORTECO Art. Nr.: 49356178, 3,49 €, Korting: 31% vervangen
    CORTECO | 49356178
    3,49 € -31% Adviesprijs: 5,00 € Bespaar: 31%
  • Motorolie
    Motorolie K2 Art. Nr.: O14D0001, 5,19 €, Korting: 26% Prijzen
    K2 | O14D0001
    5,19 € -26% Adviesprijs: 7,00 € (5,19 € per 1 liter) Bespaar: 26%
  • Anti-vries / koelvloei...
    Anti-vries / koelvloeistof, ruitenreinigingssysteem VAICO Art. Nr.: V60-0123, 4,39 €, Korting: 27% Reparatie
    VAICO | V60-0123
    4,39 € -27% Adviesprijs: 6,00 € (4,39 € per 1 liter) Bespaar: 27%
  • Oliefiltersleutel
    Oliefiltersleutel MAHLE ORIGINAL Art. Nr.: OCS 7, 6,36 €, Korting: 30% vervangen
    MAHLE ORIGINAL | OCS 7
    6,36 € -30% Adviesprijs: 9,00 € Bespaar: 30%
  • Motorolie
    Motorolie VAICO Art. Nr.: V60-0247, 6,54 €, Korting: 28% Defect? Wat nu?
    VAICO | V60-0247
    6,54 € -28% Adviesprijs: 9,00 € (6,54 € per 1 liter) Bespaar: 28%
  • Opvangkuip
    Opvangkuip YATO Art. Nr.: YT-0699, 4,73 €, Korting: 33% Klantenbeoordelingen
    YATO | YT-0699
    4,73 € -33% Adviesprijs: 7,00 € Bespaar: 33%
  • Afdichtring, olieaftap...
    Afdichtring, olieaftapschroef CORTECO Art. Nr.: 041118S, 4,79 €, Korting: 32% Origineel
    CORTECO | 041118S
    4,79 € -32% Adviesprijs: 7,00 € Bespaar: 32%
  • Afdichtring, olieaftap...
    Afdichtring, olieaftapschroef AJUSA Art. Nr.: 22007100, 0,47 €, Korting: 53% Origineel onderdeel
    AJUSA | 22007100
    0,47 € -53% Adviesprijs: 1,00 € Bespaar: 53%
  • Afdichtring, olieaftap...
    Afdichtring, olieaftapschroef TOPRAN Art. Nr.: 207 050, 0,53 €, Korting: 47% Origineel onderdeel
    TOPRAN | 207 050
    0,53 € -47% Adviesprijs: 1,00 € Bespaar: 47%
We raden u ook deze producten aan:
BOSCH Oliefilter Filter insert 1 457 429 238 geschikt voor uw auto voor een uitstekende prijs