MAHLE ORIGINAL Oliefilter Opschroeffilter

Origineel MAHLE ORIGINAL Oliefilter Filter type: Opschroeffilter fabrikant

Oliefilter

Art. Nr.: OC 467

Geschikt voor uw auto?

Op Kenteken

  • 2 Jaar garantie

  • 14 dagen voor terugbetaling

-35%
(5,00 €) 3,28 €
Bespaar: 35%
incl. 21% BTW, Verzendkosten
- +

Op voorraad

Dit artikel is aan uw winkelmand toegevoegd.
  • Artikelnummer producent: OC 467
  • Producent: MAHLE ORIGINAL
  • EAN nummer: 4009026501788
  • Filter type: Opschroeffilter
  • Hoogte (mm): 55,0
  • Diameter o-ring (mm): 72,0
  • Binnendiameter 2 [mm]: 62,0
  • Aansluitdraad: M20x1,5
  • Openingsdruk omloopklep [bar]: 1,6
  • Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap: OCS 7
  • Behuizing diameter [mm]: 76,0
  • Draaimoment [Nm]: 20
  • MAHLE ORIGINAL: Oliefilter
  • Productnr.: OC 467
  • Adviesprijs: 5,00 €
Sneller verzending MAHLE ORIGINAL Oliefilter Opschroeffilter (Voor artikelnr. OC 467)
Vergelijkbaar met OE-nummers (alleen bedoeld voor vergelijkingsdoeleinden)
CHRYSLER — OE J0871919
FIAT — OE 6001073259
FIAT — OE 71771362
FIAT — OE 73500506
FORD — OE 5013388
FORD — OE 5013389
FORD — OE 5016714
FORD — OE 5016715
FORD — OE 5016785
FORD — OE 5016956
FORD — OE 5017317
FORD — OE 5027151
GMC — OE 09110718
GMC — OE 9110718
GMC | OPEL — OE 9111019
GMC — OE 93156540
GMC — OE 93156562
LADA | RENAULT — OE 7700274177
LOMBARDINI — OE 107217510700
LOMBARDINI — OE 107217511706
LOMBARDINI — OE 1072175184
MITSUBISHI — OE M851139
MITSUBISHI — OE M852065
MITSUBISHI — OE M883804
NISSAN — OE 15208000AB
NISSAN — OE 1520800Q0F
NISSAN — OE 1520800Q0H
NISSAN — OE 1520800Q0J
NISSAN — OE 1520800QAB
NISSAN — OE 1520800QAC
NISSAN — OE 15208BN700
OPEL — OE 4402718
OPEL — OE 4403019
OPEL — OE 4449274
OPEL — OE 93198598
PIAGGIO — OE 112397L
PIAGGIO — OE 850284
RENAULT — OE 6001002028
RENAULT — OE 6001543357
RENAULT — OE 6001545344
RENAULT — OE 7700033408
RENAULT — OE 7700107905
RENAULT — OE 7700110796
RENAULT — OE 7700272523
RENAULT — OE 7700272902
RENAULT — OE 7700272903
RENAULT — OE 7700272982
RENAULT — OE 7700727401
Klantenbeoordelingen
Klantenrecensies
5 /5.00
Klanten die "Oliefilter OC 467" gekocht hebben, kochten ook:
  • Interieurfilter
    Interieurfilter RIDEX Art. Nr.: 424I0158, 3,53 €, Korting: 30% Ervaring
    RIDEX | 424I0158
    3,53 € -30% Adviesprijs: 5,00 € Bespaar: 30%
  • Motorolie
    Motorolie K2 Art. Nr.: O14D0001, 5,78 €, Korting: 28% Kwaliteit
    K2 | O14D0001
    5,78 € -28% Adviesprijs: 8,00 € (5,78 € per 1 liter) Bespaar: 28%
  • Motorolie
    Motorolie VAICO Art. Nr.: V60-0247, 7,26 €, Korting: 28% vervangen
    VAICO | V60-0247
    7,26 € -28% Adviesprijs: 10,00 € (7,26 € per 1 liter) Bespaar: 28%
  • Luchtfilter
    Luchtfilter NIPPARTS Art. Nr.: N1322108, 2,67 €, Korting: 34% Prijzen
    NIPPARTS | N1322108
    2,67 € -34% Adviesprijs: 4,00 € Bespaar: 34%
  • Afdichtring, olieaftap...
    Afdichtring, olieaftapschroef CORTECO Art. Nr.: 041118S, 5,30 €, Korting: 34% Reparatie
    CORTECO | 041118S
    5,30 € -34% Adviesprijs: 8,00 € Bespaar: 34%
  • Anti-vries / koelvloei...
    Anti-vries / koelvloeistof, ruitenreinigingssysteem SONAX Art. Nr.: 03321000, 2,20 €, Korting: 27% vervangen
    SONAX | 03321000
    2,20 € -27% Adviesprijs: 3,00 € (8,80 € per 1 liter) Bespaar: 27%
  • Oliefiltersleutel
    Oliefiltersleutel MAHLE ORIGINAL Art. Nr.: OCS 7, 6,36 €, Korting: 30% Defect? Wat nu?
    MAHLE ORIGINAL | OCS 7
    6,36 € -30% Adviesprijs: 9,00 € Bespaar: 30%
  • Opvangkuip
    Opvangkuip YATO Art. Nr.: YT-0699, 5,19 €, Korting: 26% Klantenbeoordelingen
    YATO | YT-0699
    5,19 € -26% Adviesprijs: 7,00 € Bespaar: 26%
  • Afdichtring, olieaftap...
    Afdichtring, olieaftapschroef ELRING Art. Nr.: 114.600, 0,50 €, Korting: 50% Origineel
    ELRING | 114.600
    0,50 € -50% Adviesprijs: 1,00 € Bespaar: 50%
  • Afdichtring, olieaftap...
    Afdichtring, olieaftapschroef FA1 Art. Nr.: 397.980.100, 0,51 €, Korting: 49% Origineel onderdeel
    FA1 | 397.980.100
    0,51 € -49% Adviesprijs: 1,00 € Bespaar: 49%
  • Afdichtring, olieaftap...
    Afdichtring, olieaftapschroef AJUSA Art. Nr.: 22007000, 0,51 €, Korting: 49% Origineel onderdeel
    AJUSA | 22007000
    0,51 € -49% Adviesprijs: 1,00 € Bespaar: 49%
We raden u ook deze producten aan:
MAHLE ORIGINAL Oliefilter Opschroeffilter OC 467 geschikt voor uw auto voor een uitstekende prijs