BOSCH Bougie Super plus Super plus

Origineel BOSCH Bougie Sleutelwijdte: 16 fabrikant

Bougie

Art. Nr.: 0 242 229 659

Geschikt voor uw auto?

Op Kenteken

  • 2 Jaar garantie

  • 14 dagen voor terugbetaling

-32%
(4,00 €) 2,76 €
Bespaar: 32%
incl. 21% BTW, Verzendkosten
- +

Op voorraad

Dit artikel is aan uw winkelmand toegevoegd.
  • Artikelnummer producent: 0 242 229 659
  • Producent: BOSCH
  • EAN nummer: 3165143134283
  • Sleutelwijdte: 16
  • Buitendraad [mm]: 14
  • Schroefdraad lengte [mm]: 19
  • Vonklengte [mm]: 3
  • Spoed [mm]: 1,25
  • Elektrodenafstand (mm): 0,8
  • Draaimoment [Nm]: 28
  • Aantal polen: 1
  • Aandraai hoek [graden]: 90
  • BOSCH: Bougie
  • Productnr.: 0 242 229 659
  • Adviesprijs: 4,00 €
Sneller verzending BOSCH Bougie 2 gelijke bougies per cilinder, Elektrodenafstand, Brandstoftype: CNG/LPG (Voor artikelnr. 0 242 229 659)
Vergelijkbaar met OE-nummers (alleen bedoeld voor vergelijkingsdoeleinden)
BAIC — OE BOC1093002024
BMW — OE 12121705914
CHANGHE — OE 0948200493
CITROËN | PEUGEOT — OE 5962H8
CITROËN | PEUGEOT — OE 5962J1
DAEWOO — OE 1621593003
FAW — OE 3707101W01A00
FIAT — OE 46417010
FIAT — OE 46480362
FIAT | LANCIA — OE 46531918
FIAT | LANCIA — OE 46551935
FIAT — OE 46799927
FIAT — OE 467999270
FIAT | LANCIA — OE 71719244
FIAT — OE 7571541
FIAT | LANCIA — OE 9GYSR
GAZ — OE DR17YCA
HAFEI — OE 3706950
HYUNDAI — OE 1881408051
HYUNDAI — OE 1882308101
MAZDA — OE F21018110
MAZDA — OE JF0318110
MERCEDES-BENZ — OE 0031596703
MERCEDES-BENZ — OE 0031596803
MERCEDES-BENZ — OE 0031597103
MERCEDES-BENZ — OE A0031596703
MERCEDES-BENZ — OE A0031596803
MERCEDES-BENZ — OE A0031597103
NISSAN — OE 2240110F15
NISSAN — OE 2240112E14
NISSAN — OE 2240112E15
NISSAN — OE 2240119V15
NISSAN — OE 2240120J05
NISSAN — OE 2240140V05
NISSAN — OE 22401Y9015
PROTON — OE 96037952
PROTON — OE 96070659
PROTON — OE MS851351
RENAULT — OE 7700856908
SAAB — OE 9116385
SKODA — OE 004081157
SKODA — OE 004081168
SKODA — OE 194917764
SKODA — OE 441040811666
Klantenbeoordelingen
Klantenrecensies
5 /5.00
Klanten die "Bougie 0 242 229 659" gekocht hebben, kochten ook:
  • Motorolie
    Motorolie K2 Art. Nr.: O14D0001, 5,19 €, Korting: 26% Ervaring
    K2 | O14D0001
    5,19 € -26% Adviesprijs: 7,00 € (5,19 € per 1 liter) Bespaar: 26%
  • Anti-vries / koelvloei...
    Anti-vries / koelvloeistof, ruitenreinigingssysteem VAICO Art. Nr.: V60-0123, 4,39 €, Korting: 27% Kwaliteit
    VAICO | V60-0123
    4,39 € -27% Adviesprijs: 6,00 € (4,39 € per 1 liter) Bespaar: 27%
  • Accu / Batterij
    Accu / Batterij YUASA Art. Nr.: YTX9-BS, 52,48 €, Korting: 26% vervangen
    YUASA | YTX9-BS
    52,48 € -26% Adviesprijs: 70,00 € Bespaar: 26%
  • Bobine
    Bobine STARK Art. Nr.: SKCO-0070091, 8,58 €, Korting: 29% Prijzen
    STARK | SKCO-0070091
    8,58 € -29% Adviesprijs: 12,00 € Bespaar: 29%
  • Onderdelen, onderhouds...
    Onderdelen, onderhoudsbeurt VAICO Art. Nr.: V10-3153, 16,56 €, Korting: 43% Reparatie
    VAICO | V10-3153
    16,56 € -43% Adviesprijs: 28,96 € Bespaar: 43%
  • Anti-vries / koelvloei...
    Anti-vries / koelvloeistof, ruitenreinigingssysteem SHELL Art. Nr.: AS206, 5,75 €, Korting: 29% vervangen
    SHELL | AS206
    5,75 € -29% Adviesprijs: 8,00 € (2,88 € per 1 liter) Bespaar: 29%
  • Motorolie
    Motorolie ORLEN Art. Nr.: QFS411B10, 6,33 €, Korting: 30% Defect? Wat nu?
    ORLEN | QFS411B10
    6,33 € -30% Adviesprijs: 9,00 € (6,33 € per 1 liter) Bespaar: 30%
  • Motorolie
    Motorolie VATOIL Art. Nr.: 50158, 7,08 €, Korting: 30% Klantenbeoordelingen
    VATOIL | 50158
    7,08 € -30% Adviesprijs: 10,00 € (7,08 € per 1 liter) Bespaar: 30%
  • Motorolie
    Motorolie CHAMPION LUBRICANTS Art. Nr.: 8200410, 7,06 €, Korting: 30% Origineel
    CHAMPION LUBRICANTS | ...
    7,06 € -30% Adviesprijs: 10,00 € (7,06 € per 1 liter) Bespaar: 30%
  • Motorolie
    Motorolie SHELL Art. Nr.: 550039790, 7,76 €, Korting: 30% Origineel onderdeel
    SHELL | 550039790
    7,76 € -30% Adviesprijs: 11,00 € (7,76 € per 1 liter) Bespaar: 30%
We raden u ook deze producten aan:
BOSCH Bougie 2 gelijke bougies per cilinder, Elektrodenafstand, Brandstoftype: CNG/LPG Super plus 0 242 229 659 geschikt voor uw auto voor een uitstekende prijs